JeanPaul.com.pl
zaloguj się  |  zarejestruj
koszyk

JESIEŃ / ZIMA 2018 / 19

23 sierpnia 2018

JESIEŃ / ZIMA 2018 / 19
 Znowu jesień ? Nie szkodzi :), przecież to doskonała okazja do tego, aby zajrzeć do szafy, i zastanowić się jakiej sukienki brakuje, jaki kolor tym razem pobudzi zmysły (czerwień ? szafir ?) , w jakim fasonie poczujemy się bardziej kobieco ?, jaką tkaniną otulimy się w chłodniejsze dni ?
 W nadchodzącym sezonie proponujemy nowe modele, w których bawimy się formą i fakturą, tkaninę układamy w plisy i zaszewki, cięcia i marszczenia, miękkie draperie rzeźbiące sylwetkę. Takie konstruktorsko - inżynierskie zabiegi najlepiej prezentują się w tkaninach jednokolorowych : granatowych, błękitnych, zielonych, szarych i szafirowych.
 Tkaniny drukowane proponujemy w modelach prostszych, skromniejszych w formie, ale bogatszych w deseniu. Kraty, pasy, kwiaty...drukowane na miękkich wiskozach, ciepłych wełnianych mieszankach. Lubimy też zestawiać dwie tkaniny w jednym modelu, kiedy różne faktury lub desenie współgrają ze sobą, tkanina gładka jest tłem dla ciekawego splotu żakardu lub koronki, a razem tworzą sukienkę oryginalną, inną, nową.
 Staramy się, aby nasze sukienki nie były zdefiniowane na jedną okazję, żeby były modelami uniwersalnymi. Większość z nich zaprezentuje się doskonale w pracy i na kolacji, na spotkaniu z przyjaciółmi, i na przyjęciu, wystarczy wystylizować je różnymi dodatkami, biżuterią, szalem, butami.
 Bawcie się stylizacją, a my będziemy szczęśliwi, jeżeli zechcecie podzielić się znami efektami. Czekamy na Wasze zdjęcia, z ogromną przyjemnością zamieścimy je na naszej stronie.
 Inspirujmy się wzajemnie :)

 

kontakt

Unitex Bis
Krzysztof Skrodzki
ul. Radomszczańska 19
04-764 Warszawa

kolekcje